Šta to treba da znači, kada se kaže da novac iz dijaspore treba staviti pod kontrolu. Kakve veze imaju doznake sa investicijama? Zna li Slavka Drašković o čemu govori? Čudne li države i još čudnije Kancelarije za dijasporu.
Šta to treba da znači, kada se kaže da novac iz dijaspore treba staviti pod kontrolu. Kakve veze imaju doznake sa investicijama? Zna li Slavka Drašković o čemu govori? Čudne li države i još čudnije Kancelarije za dijasporu.
www.koreni.net je portal svih nas i Vi, kao njegovi posetioci, niste ograničeni samo da ostavljate komentare na objavljene tekstove. Uz dobrodošlicu i našu zahvalnost pišite na "Korenima" o svemu što smatrate važnim za sve nas, kako u matici tako i u rasejanju.
Nikola Janić, osnivač i odgovorni urednik
Glas srpskog naroda


UOPSTE MI NIJE JASNO STA OVA ZENA GOVORI! DALI ONA ZELI DA NAM POSTAVI NEKI LIMIT ILI DA NAM OGRANICI RASPOLAGANJE ISTIM ILI NAMA ILI PRIMAOCIMA ! NIJE MI JASNO JER MENI SE CINI DA CE OD SADA PA UBUDUCE JOS VISE DA SE SMANJI DOZNACAVANJE ILI POSTOM ILI BANKAMA !
Mene neces kontrolisati Savka Draskovic, ja cu uvek moj novac nositi u dzepu, i licno dati mojoj familiji. Neces ti meni odredjivati kako cu ja trositi moj novac. Uostalom kome ti uopste trebas, meni netrebas ni ti ni tvoji saveti.